E-book | Influencer Marketing

SŁOWO WSTĘPU

Ten e-book nie jest edytorskim arcydziełem, zawiera jednak ponad 60 stron wiedzy dzięki, której dowiesz się w jaki sposób poruszać się, działać, tworzyć, dawać wartość, zyskiwać partnerów oraz klientów i skutecznie sprzedawać w świecie internetowych twórców!

Informacje, które w nim zawarłem pozwoliły mi na wygenerowanie ponad

1 000 000 zł zysku w ciągu 12 miesięcy

Jestem ciekaw jakie wyniki Ty osiągniesz po zapoznaniu się z jego treścią!

REKOMENDACJE

Ebook Hugona to pozycja, która bez lukrowania wprowadza w podstawy współpracy z influencerami. Nie tylko nawiguje przez trudne meandry tego zagadnienia, ale i wskazuje potencjalne ryzyka i zagrożenia, których dzięki lekturze można uniknąć. Nic nie uczy lepiej niż praktyka, ale lepiej praktykować zapoznawszy się z choćby teoretycznymi podstawami, a tutaj je znajdziecie.

~ Maciek “Troyann” Trojanowicz
Bloger, Ekspert nowych mediów, Wykładowca Collegium Civitas,
Specjalista w zakresie influencer marketingu oraz menadżer twórców

Wszyscy chcą robić influencer marketing, ale mało kto wie jak robić to dobrze. Hugon, z którym miałem okazje współpracować, nie tylko wie jak to robić, ale też dzieli się swoją wiedzą z innymi. Ten ebook to super kompendium wiedzy dotyczące influencer marketingu. Przyda się nie tylko tym którzy stawiają pierwsze kroki, ale także zaprawionym w boju marketerom. Fajne ułożenie wiedzy i dużo praktycznych porad! Polecam.

~ Michał Burda
Właściciel Agencji E-commerce Estruktorzy,
Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego,

POMÓŻMY INNYM

Treść, którą znajdziesz w środku to nie teoretyzowanie, to zapewniająca wyniki wiedza sprawdzona i przetestowana w praktyce. Do tego daje Ci ją zupełnie za darmo! Uważam jednak, że warto dzielić się zyskami ze światem – dlatego, jeżeli ta wiedza pomoże Ci pomóc innym (w tym sobie) zachęcam do przelania odpowiedniej Twoim zdaniem kwoty np. na Fundację “Mam Marzenie”

Wpłaty w złotówkach
Nr konta PLN w banku ING: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie, ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
Tytuł: Darowizna Dla Fundacji Mam Marzenie

POBIERZ E-BOOK
-> KLIK <-

Facebook Comments